Naši klienti

Honza Musil, moderátor

Skvělý, osobitý a přátelský přístup. To jsou přesně ty slova, která vystihují servis, kterého se mi vždy dostane.

Nemohu jinak, než je jednoduše jenom doporučit dál.

Iva Janžurová, herečka

Pokaždé nevycházím z údivu s jakou ochotou a nekonečnou trpělivostí mi pánové vše vysvětlí. Dokáží se bez problémů přizpůsobit mým momentálním potřebám a vždy kladou důraz na to, že člověk všemu správně porozumí.

Mohu se na ně bezproblémů obrátit v jakoukoliv denní hodinu. Bez ohledu na to, zda je všední den nebo víkend. Přesně tak by měl fungovat správný servis.

Gabriela Smutná, modelka

Když si myslím, že něco nejde opravit nebo naladit, pánové z About This Mac mi vždy dokáží, že to jde a to často ihned. Spolupracuji s nimi již několik let a troufám si říci, že jsou to největší profesionálové, které v tomto oboru znám. Vřele doporučuji spolupráci!

Jejich nespornou výhodou je rozhodně to, že je můžu oslovit v podstatě v jakoukoliv denní hodinu a vždy se mi snaží vyjít co nejvíce vstříc.

Jan Tříska, herec

Při každé mé návštěvě v České republice, potřebuji mít jistotu, že má Apple zařízení budou 100% fungovat. Proto se vždy obracím na pány z About This Mac. Nikdy mě svým přístupem a servisem nezklamou. Jsou to takoví mí osobní Apple Genius.

Nejvíce na nich oceňuji to, že mi vždy zodpoví veškeré mé zvídavé dotazy. Bez ohledu na to, zda se jedná o problematiku ohledně OS X nebo iOS.