O nás

Náš team tvoří jedni z nejzkušenějších guru v rámci Apple komunity. Jsme připraveni vám pomoci, poradit a zodpovědět veškeré vaše dotazy. Každý problém je pro nás výzvou.

Daniel Špůr, zakladatel

Kvalitní technická podpora by měla být základem každého dobrého produktu. A přesně ta na českém trhu chybí. Právě z tohoto důvodu jsem založil About This Mac.

Mým prvořadým cílem je kvalitně odvedená práce a spokojený klient. Proto se snažím dělat svou práci rychle a důsledně, aby byl maximálně spokojený klient i jeho poněženka. Protože peníze a čas jsou pro nás rozhodující.

Zdeněk Havelka, technik

S našimi klienty komunikuji vždy otevřeně a na rovinu. Protože jedině individuální a přátelský přístup nám umožní vybudovat kvalitní vztah, založený na vzájemné důvěře.

Zaměřuji se na Mac OS X Server. Jeho konfiguraci a celkovou optimalizaci v rámci vaší firemní sítě, včetně kompletního návrhu a realizace celkové infrastruktury.

Tomáš Gabriel, technik

Setkáte se se mnou na naší pobočce, kde se starám o příjem a výdej vašich zařízení. Udělám maximum, ať se při návštěvě u nás cítíte co nejpohodlněji.

Mou specializací je oprava poškozených iOS zařízení. Nezáleží jestli vám iPhone nebo iPad upadl venku na ulici či na firemním meetingu. Vaši opravu vyřídím kvalitně a v co nejkratším možném termínu.